مرورگر شما (Internet Explorer 8) از رده خارج شده است. این مرورگر دارای مشکلات امنیتی شناخته شده می باشد و نمی تواند تمامی ویژگی های این وب سایت را به خوبی نمایش دهد.
جهت به روز رسانی مرورگر خود اینجا کلیک کنید.
×
نسخه مرورگر شما قدیمی است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وب سایت را به خوبی نمایش دهد.
جهت به روز رسانی مرورگر خود اینجا کلیک کنید.
×

 زنگان شاپ ؛ تضمین کیفیت محصولات

حضور مؤثر و خلاق انسان در تولید و شکل بخشیدن به محصولات و امکان ایجاد تنوع و پیاده کردن طرح­های مختلف در مرحله ساخت ،عدم همانندی و تشابه فرآورده­های تولیدی با یکدیگر و تأثیر ذوق ، بینش و حالت هنرمند از مهمترین ویژگی­های صنایع ­دستی است.با این وجود تهیه و تدوین استاندارد را تنها برای مواد اولیه و روش­های تولید در صنایع ­دستی می­توان تعریف کرد.کیفیت در صنایع­دستی از طریق به­ کارگیری مواد مرغوب ،سطح بالائی از تکنیک و توجه ویژه به ظرایف در امر تولید نشان داده می­شود. کیفیت بالاتر، شرط لازم و کافی برای ارتقای بهره­ وری محسوب می­گردد و مقوله ای است که امروزه توجه بسیاری را به خود جلب کرده است. زنگان شاپ تضمین می نماید کالاهایی را که با ذوق ، تکنیک و ظرافت ، در کنار  بکارگیری مواد مرغوب تولید شده اند را تهیه و در اختیار دوست داران هنر  و ارزش گذاران به رشته صنایع دستی کشورمان نماید.

 زنگان شاپ ؛ تضمین اصالت محصولات 

اهمیت و ارزش صنایع ­دستی ، کیفیت مواد و مصالح به کار رفته، لزوم برخورداری مواد اولیه محصولات از چهارچوب ه­ای مشخص و مدون به تأیید اساتید فنی و تولید کنندگان صنایع ­دستی و انتخاب معیار و میزانی مناسب جهت سنجش کیفی محصولات تولیدی با توجه به آخرین پیشرفتهای علمی، فنی، صنعتی و نیاز مصرف کنندگان از جمله معیارهای تاثیر گذار در تهیه محصولاتی با مواد اولیه اصلی می باشد که زنگان شاپ تضمین می نماید کارشناسان و اساتید فنی ما کالاهایی را که با مواد و مصالح  اصلی تولید میگردد را تهیه و در اختیار دوست داران هنر  و ارزش گذاران به رشته صنایع دستی کشورمان نماید.
 
26 خرداد 1394 2032
طراحی و پشتیبانی مرکز فاوا 09395693322