مرورگر شما (Internet Explorer 8) از رده خارج شده است. این مرورگر دارای مشکلات امنیتی شناخته شده می باشد و نمی تواند تمامی ویژگی های این وب سایت را به خوبی نمایش دهد.
جهت به روز رسانی مرورگر خود اینجا کلیک کنید.
×
نسخه مرورگر شما قدیمی است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وب سایت را به خوبی نمایش دهد.
جهت به روز رسانی مرورگر خود اینجا کلیک کنید.
×
 گالری ساعت  مشایخ  در سال1345 در اصفهان  شروع به فعالیت نمود. گالری  مشایخ  به عنوان  یکی از برجسته ترین فروشگاهها درزمینه ساعت ، نماینده انحصاری 12 برند  نفیس و معتبر ساعت ،  های استثنایی در ایران است .

 هدف اصلی گالری مشایخ ،درک  اهمیت مخاطبان، تشخیص سلیقه های آنها و تحقق یخشیدن به آمال و آرزوهای آنها است.  گالری مشایخ  با گردآوری مجموعه ای بی نظیر از  ساعت ها، خشنودی و رضایت خاطر طیف وسیعی از مشکل پسندان را فراهم می نماید. در وب سایت گالری ساعت مشایخ سعی بر این بوده است که کاملترین مجموعه ساعتهای برندهای معتبر در اختیار کاربران قرار گیرد تا با این کار علاوه بر صرفه جویی در وقت و هزینه های کاربران، بتوانند کاملترین و متنوع ترین مجموعه ساعت را در دسترسی خود داشته و از میان ساعتهای موجود، ساعت مورد علاقه خود را انتخاب نموده و به راحتی خریداری نمایند.

کالای اصل را تحویل بگیرید!

مجموعه ساعتهای گالری ساعت مشایخ تنها ساعتهای اصل (اورجینال) را به کاربران خود پیشنهاد می کند و در وب سایت ارائه می دهد. تمامی ساعت های ارائه شده توسط این وب سایت با برگه فاکتور به شرط اورجینال تحویل مشتری می گردد.

گارانتی

ساعتهای ارائه شده در گالری ساعت مشایخ  همه دارای برگه گارانتی معتبر بوده و بسته به برند و نوع ساعتها از یک سال تا سه سال گارانتی کامل تعمیرات به آنها تعلق می گیرد.

سرعت در تحویل کالا

پس از تکمیل مراحل سفارش و خرید کالا، ساعت یا ساعتهای خریداری شده توسط مشتری حد اکثر در مدت زمان 72 ساعت کاری در مراکز استانهای ایران و در اصفهان طی24 ساعت تحویل خواهد شد.

04 مرداد 1394 12385
طراحی و پشتیبانی مرکز فاوا 09395693322