مرورگر شما (Internet Explorer 8) از رده خارج شده است. این مرورگر دارای مشکلات امنیتی شناخته شده می باشد و نمی تواند تمامی ویژگی های این وب سایت را به خوبی نمایش دهد.
جهت به روز رسانی مرورگر خود اینجا کلیک کنید.
×
نسخه مرورگر شما قدیمی است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وب سایت را به خوبی نمایش دهد.
جهت به روز رسانی مرورگر خود اینجا کلیک کنید.
×
معاون میراث‌ فرهنگی اصفهان : در استان اصفهان ۳۰۰ واحد صنایع‌دستی در حال فعالیت هستند
اصفهان - معاون صنایع‌‌دستی اداره‌‌كل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان اصفهان، گفت: در استان اصفهان ۳۰۰ واحد صنایع‌دستی در حال فعالیت هستند.
محمود علیمحمدی در گفتگو با خبرنگار مهر ، تصریح کرد : ۳۰۰ واحد صنایع‌دستی در استان اصفهان در راستای عرضه محصولات خود فعالیت می‌کنند. وی اظهار داشت: خوشبختانه از ۲۴ تا ۲۸ تیرماه سال‌جاری بیشترین فروش صنایع‌دستی مربوط به چاقو و مس بوده است. معاون صنایع‌دستی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان اصفهان تصریح کرد: استان اصفهان به لحاظ تنوع صنایع‌دستی در کشور برتر است. علیمحمدی تاکید کرد: در استان اصفهان ۳۰۰ عنوان رشته صنایع‌دستی وجود دارد که از این تعداد ۸۰ رشته در استان بسیار فعال است و نیز استان اصفهان در بحث فلزکاری جزو ۶ استان برتر کشور به شمار می‌رود. وی به بیمه صنعتگران در استان اصفهان اشاره کرد و یادآور شد: ۷۰ درصد بیمه صنعتگران را دولت و ۳۰ درصد را خود صنعتگران تقبل می‌کنند. علیمحمدی تصریح کرد: اداره میراث‌فرهنگی استان اصفهان به بحث بیمه صنعتگران بسیار اهمیت می‌دهد.
30 تیر 1394 مدیر سایت 1039
0 رای
نظرات توسط کاربران نگاشته شده است و مسئولیت آن بعهده نویسنده مطلب میباشد.

ارسال نظر شما

طراحی و پشتیبانی مرکز فاوا 09395693322